Důležité otázky a odpovědi

question mark icon

Často kladené otázky

1.

Jak naše služby fungují?

Je to jednoduché. Přinesete hodnotnou věc a náš profesionálně školený personál ji na místě ohodnotí a nabídne vám za ni konkrétní částku. Po dohodnutí zástavní ceny Vám ihned předáme hotovost oproti podpisu smlouvy.

2.

Na jak dlouho se smlouva uzavírá?

Smlouva se se vždy uzavírá na kalendářní měsíc. V případě komplikací je poté možné smlouvu prodloužit zaplacením vzniklého úroku a na splacení máte další kalendářní měsíc.

3.

Co je možné u nás zastavit?

Je možné u nás zastavit zlaté šperky, zlaté slitky, znehodnocené zlaté šperky, ale také spotřební elektroniku jako třeba notebooky a telefony. Pro více informací můžete kontaktovat příslušnou pobočku na telefoním čísle uvedeném na webu.

4.

Můžete u nás zastavit pokud jste dlužníkem jinde?

Při půjčce oproti zástavě nenahlížíme do registrů ani neřešíme dluhy jinde. Za půjčenou částku ručíte přímo zastavenou věcí, a proto naši půjčku může využít prakticky kdokoliv.

5.

Jaké jsou poplatky za půjčku u nás?

Úroky na našich půjčkách jsou v rozmezí od 1% do 5%, přičemž je výše úroku vázána na půjčenou částku. Podrobnou tabulku najdete na domovské stránce našeho webu nebo nás můžete přímo kontaktovat.

6.

Co se stane pokud svoji půjčku nesplatíte?

Vůbec nic! Naše půjčka je založena na dobrovolné splatitelnosti a tudíž je jen na vás jestli se ji rozhodnete splatit. Za půjčenou částku ručíte pouze zastavenou věcí, kterou v případě neuhrazení ve smluvním termínu prodáme na našich pobočkách nebo eshopu a tím je pohledávka ukončena.

7.

Mohu se spolehnout, že se s mojí cenností nic nestane?

Na vašich cennostech nám záleží a proto jsou všechny skladované v zabezpečené místnosti na bezpečném místě tak, aby se s nimi nemohlo nic stát.

8.

Kdy a jak si můžete svou zástavu vyzvednout?

Dostavte se na pobočku, kde jste smlouvu uzavřely a my Vám po zkontrolování dokladu totožnosti a vyplacení dlužné částky oproti podpisu danou věc vydáme.

9.

Mohu u vás mít víc než jednu zástavní smlouvu?

Ano, počet zástavních smluv na vaše jméno není nijak omezen ani limitován.

10.

Musím si předem sjednat schůzku?

Sjednání schůzky není nutné, navštívit nás můžete kdykoliv během otevírací doby, kterou naleznete na stránce s kontakty. Pokud ovšem požadujete k zástavě vyšší cenu než 30.000,- Kč, dejte nám prosím dopředu vědět aby jsme pro vás vše nutné připravili s předstihem a vy jste u nás nemuseli čekat příliš dlouho.

czech republic flag icon